OFERTA PRACY

21/05/2021

OFERTA PRACY NA STANOWISKO:

Asystent Kierownika – branża sanitarna.

 Zadania:

  • Nadzorowanie procesu związanego z obsługą klientów/inwestorów w procesie przyłączania do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej;
  • Sprawowanie nadzoru technicznego w zakresie budowy sieci i przyłączy;
  • Planowanie, koordynacja oraz nadzór nad realizacją zadań przez podległych pracowników;
  • Ustalanie, w uzgodnieniu z Kierownikiem Działu, wewnętrznej organizacji pracy w Dziale;
  • Koordynowanie oraz nadzór nad prowadzonymi przez Dział zadaniami związanymi z ograniczaniem zjawiska nielegalnego poboru wody i odprowadzania ścieków;
  • Udział w posiedzeniach, naradach, komisjach związanych z obsługą klienta w procesie przyłączania do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej;
  • Sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub zanikających;
  • Potwierdzenie faktycznie wykonanych robót;
  • Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe – kierunek instalacje sanitarne;
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych;
  • Znajomość technologii wykonywania robót instalacyjnych;
  • Znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP;
  • Samodzielność i odpowiedzialność, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziany staż pracy na stanowisku kierowniczym w branży sanitarnej.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę, dającą możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu;
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas kursów zawodowych i szkoleń specjalistycznych opłacanych przez pracodawcę;
  • Dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia wyższego;
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".