Wymiana wodociągu w ul. Jana Pawła II

30/07/2019

OGŁOSZENIE

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniach 05.08.2019 r do dnia 31.08.2019 r w ul. Jana Pawła II na całym odcinku tj. od Kościuszki do ronda w ul. Sienkiewicza prowadzone będą prace inżynieryjne związane z wymianą wyeksploatowanego wodociągu wraz z przyłączami w pasie drogowym do granicy poszczególnych nieruchomości.

Wymiana wodociągu ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez Spółkę oraz wyeliminowanie częstych awarii i wymianę nawierzchni ulicy w kolejnych latach.

W okresie tym obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu polegająca między innymi na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego wraz z zapewnieniem dojazdu do wszystkich posesji.

Jednocześnie w trakcie prowadzenia prac występować będą chwilowe wyłączenia wody wynikające z wykonania wodociągu tymczasowego oraz przełączeniami do nowego wodociągu.

Za wszystkie utrudnienia komunikacyjne dla mieszkańców Garwolina, a w szczególności ulicy Jana Pawła II przepraszamy, deklarując zminimalizowanie czasu trwania przerw w dostawie wody.

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.